Меблі для ресторанів, готелів та кафе

Дивани для ресторанів і кафе

Важко не погодитися з тим, що внутрішнє оздоблення вишукані дорогі меблі фото Діваль Львівресторану грає величезну роль. Саме тому хороші меблі – це те,  чим потрібно обзавестися в першу чергу.  Зручні і якісні дивани для ресторанів дозволять відвідувачам відчувати себе максимально комфортно, що покращує загальне враження про відвідуваний заклад.Незважаючи на те, що дивани для ресторанів купити можна в багатьох місцях, далеко не скрізь вас чекатиме висока якість чи привабливі ціни.

 

Співпраця з надійною та відповідальною компанією, яка має багатий досвід виробництва м’яких та корпусних меблів, здатна забезпечити необхідний результат. Ми готові запропонувати великий вибір диванів для ресторанів у Львові, а також широкий асортимент найрізноманітніших супутніх меблів: крісла, столи, столики, стелажі тощо. У нас Ви знайдете як величезний вибір готових моделей, так і дивани для ресторанів на замовлення. Не є секретом, що красивий і вражаючий інтер’єр ресторану – це, як мінімум, половина його успіху. Задоволені відвідувачі завжди захочуть повернутися у вишуканий заклад, а також обов’язково порекомендують його своїм численним друзям і знайомим.

 

Ми працюємо виключно з високоякісними матеріалами, як зовнішніми (італійська шкіра, тканина, замінник), так і внутрішніми, схованими від людського ока (каркас, пружинні блоки, наповнювачі). Дивани для ресторанів, котрі виготовляємо на замовлення – це перш за все унікальність і неповторність на фоні високої якості.  Часто ми декоруємо наші вироби орнаментикою ручної роботи (дизайнерські меблі). Такі меблі вже самі по собі здатні дивувати відвідувачів. Можливість втілити в життя найсміливіші задуми відкривають воістину необмежені можливості для дизайнерів та власників готельно-ресторанного бізнесу.

 

Наше портфоліо

Каталог  компанії  «Діваль»  налічує понад 40 серійних моделей вишуканих шкіряних меблів, з елементів яких легко формувати як м’які кутові дивани, так і комплекти для вмеблювання інтер’єрів. Ми співпрацюємо з кращими готельними комплексами Львова (готелі «Нобіліс», «Швейцарський», «Панорама»,  «Львів», «Панська гора» та ін..), тож готові поділитись багатим досвідом у сфері постачання якісних спеціалізованих меблів, які мають високі показники витривалості та надійності. Ми облаштували чимало елітних ресторанів, вишуканих готелів, затишних кафе та аналогічних громадських просторів. Тому, якщо Ви готуєтесь стати власником аналогічного бізнесу, запрошуємо до нас в Салон, що знаходиться в самому центрі Львова на вул.. Я. Стецько, 6. Будемо раді співпраці з дизайнерами та архітекторами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *